شرکت تجارت الکترونیک آتیه صبا پیشرو درارائه خدمات نوین الکترونیک در هلدینگ آتیه صبا
تعداد بازدید : 466 - تاریخ خبر : 1395/10/18 - 09:39

شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا با هدف ایجاد سامانه ای جدید جهت ارائه خدمات و محصولات شرکت های زیر مجموعه هلدینگ به صورت آنلاین، سرمایه گذاری در شرکت های اینترنتی ،شناسایی و سرمایه گذاری بر روی پروژه های قابل گسترش، توسعه خدمات مبتنی بر وب،ارائه شیوه های نوین پرداخت و خدمات نوین بانکی وایجاد برنامه ای کاربردی بر روی تلفن های هوشمند فعالیت خود را آغاز کرده است.

از این رو با توجه به اهداف مذکور، این شرکت در کنار فعالیتهای خود در چند ماه گذشته از جمله بررسی و اقدام به اصلاح سیستم پرداخت عوارض بزرگراهها، ایجاد سامانه های فروش و ارائه محصولات ، ساخت و طراحی وب سایت های مختلف و مشارکت در سیستم رزرواسیون آنلاین هتل های بین المللی  در گام بعدی خود اقدام به تجهیز شرکت های زیر مجموعه به دستگاههای خودپرداز می نماید. در این مرحله شرکت گروه صنعتی ملی و شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی به عنوان پایلوت انتخاب شده است.

این دستگاهها قابلیت انجام کلیه امور بانکی برای رفاه حال پرسنل مجموعه های مختلف و هم چنین قابلیت ارتقاء و به روز رسانی سیستم های نوین مانند صدور آنی کارت های بانکی را دارا می باشند. بهره برداری از این دستگاهها از آغاز سال 96 امکان پذیر خواهد بود.

لازم به ذکر است سامانه ارائه فروش محصولات و خدمات آنلاین این شرکت در مرحله آزمایش بوده است و پس از نهایی شدن رونمایی خواهد شد.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید
دفتر مرکزی

آدرس : ایران، تهران، خیابان پاسداران، خیابان حجت سوری،نبش رام  پلاک5
کد پستی :  1946813193
شماره تماس : 02126653266 -02126653253
شماره فکس  : 02126653509
ایمیل :  info@atsaba.com
ارتباط با ما